• Ana Sayfa
  • discount
  • Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye

Hızlı Görünüm

10

discount

Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye

₺3 908.36

Etiketler: Ucuz Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye, Yüksek Kalite Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


  • SKU: w27390
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

En çok satanlar

Açıklama


EPON OKT Serisi
EPON OKT serisi ürünleri 1U yüksek 19 inç raf montaj ürün olduğunu. OLTare küçük özellikleri, uygun, esnek, dağıtmak kolay, yüksek performans. bu bir kompakt dağıtmak için uygun oda ortamı.
OKT " Üçlü-Play " için kullanabilirsiniz, NKP, IP Kamera, kurumsal LAN ve IOT uygulamaları. bu bir yüksek maliyet performans ürünleri.
ETS104 4GE sağlar (bakır) ve uplink için 4SFP yuvaları arayüzü, mansap ve 4 EPON için limanlar. 1 altında 256ONU destekleyebilir: 64 splitter oranı.
ETS108 4GE sağlar (bakır) ve uplink için 8SFP yuvaları arayüzü, mansap ve 8 EPON için limanlar. 1 altında 512ONU destekleyebilir: 64 splitter oranı.
özellikler
öğe
ETS104
ETS108
şasi
raf
1U 19 inç standart kutu
1U 19 inç standart kutu
yuvaları
NA
NA
Uplink Portu
QTY
8
12
bakır
10/100/1000 M oto-pazarlık, RJ45: 4 adet
10/100/1000 M oto-pazarlık, RJ45: 4 adet
SFP
4SFP yuvaları
8SFP yuvaları
PON Portu
QTY
4
8
fiziksel Arayüz
SFP Yuvaları
SFP Yuvaları
bağlayıcı Tipi
1000BASE-PX20
1000BASE-PX20
Max yarma oranı
1: 64
1: 64
yönetimi Portları
1*10/100/1000 BASE & #65293; TEKSAS outband port
1 KONSOL portu
PON Portu Şartname
& #65288; C-DataPon uygula modülü & #65289;
iletim Mesafesi
20 KM
PON liman hız
simetrik 1.25 Gbps
dalgaboyu
1490nm TX, 1310nm RX
bağlayıcı
SC/PC
lif Tipi
9/125 um SMF
TX Güç
+ 2 & #65374; + 7dBm
Rx Duyarlılık
-27dBm
Saturtion Optik Powr
-6dBm
yönetim Modu
SNMP, Telnet, ve CLI yönetim modu. NMS
yönetim Fonksiyonu
Fan Grubu Tespit
liman Durum izleme ve konfigürasyon yönetimi;
yapılandırma gibi Layer-2 anahtarı Vlan, gövde, RSTP, IGMP, QOS, vb;
EPON yönetimi fonksiyonu: DBA, ONU yetki, ACL, QOS, vb;
Online ONU yapılandırma ve yönetim
kullanıcı yönetimi
Alarm yönetimi
katmanlı-iki Anahtarı
destek port VLan ve Vlan protokol
destek Vlan etiketi/Untag, vlan şeffaf iletim;
destek 4096 VLAN
destek 802.3dd gövde
RSTP
dayalı QOS port, VID, TOS ve MAC adresi
Igmp gözetimi
802. x akış kontrolü
Port istikrar istatistik ve mornitoring
EPON Fonksiyonu
destek port tabanlı hızı sınırlaması ve bant genişliği kontrolü;
içinde IEEE802.3ah Standart ile uyumlu
20 KM iletim Mesafesi kadar
destek veri şifreleme, grup yayın, port Vlanseparation, RSTP, vb.
destek Dinamik Bant Genişliği Tahsisi (DBA)
destek ONU otomatik keşif/Bağlantı algılama/uzaktan yazılım yükseltme;
destek VLAN bölümü ve kullanıcı ayırma yayın fırtına önlemek için;
destek çeşitli LLID yapılandırma ve tek LLID yapılandırma. farklı kullanıcı ve farklı hizmet sağlayabilir farklı farklı vasıtasıyla QoS LLID kanalları.
destek kapama alarm fonksiyonu, kolay bağlantı için sorun algılama
destek yayın fırtına direnci fonksiyonu
destek port izolasyon arasında farklı bağlantı noktaları
destek ACL yapılandırmak ve SNMP veri paket filtre esnek
İhtisas tasarım sistemi arıza önleme istikrarlı sistemi korumak için
destek dinamik mesafe hesaplama
destek RSTP, IGMP Proxy
boyut
440mm (L) * 230mm (W) * 44mm (H)
442mm (L) * 315mm (W) * 44mm (H)
ağırlık
3.5 kg
4.5 kg
güç Kaynağı
220VAC
AC: 100 & #65374; 240 V & #65292; 50/60Hz
AC: 90 V & #65374; 240 V & #65292; 47/63Hz
-48DC
& #26080;
DC:-36 V & #65374;-72 V
güç Tüketimi
38 W
45 W
çalışma Ortamı
çalışma Sıcaklığı
0 & #65374; 50 & #8451;
-10 & #65374; 45 & #8451;
depolama Sıcaklığı
-40 & #65374; 85 & #8451;
-40 & #65374; 85 & #8451;
bağıl Nem
5 & #65374; 90% (non-klima)
5 & #65374; 90% (non-klima)

Ek bilgi

  • Uyumlu: Brocade,TP-link,D -Link,HP,Özelleştirilmiş Markalar,F5 Ağları,Cisco,Dell Force10,Ardıç,Netgear,Hirschmann,Dökümhane,Trendnet,Açık Anahtarı,Arista,Ubiquiti,Müttefik,Linksys
  • Model Numarası: EPON OLT
  • Marka Adı: KEXINT
  • Bağlayıcı Tipi: Hibrid
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • type connector : SC/UPC
  • wavelength : 1260nm to 1620nm
  • Color: Grey

Değerlendirmeler (0)

Yorum Yap

12345

₺63.18 ₺53.69

Telefon Çanta & Kılıflar

Yeni lüks bling tavşan kürk case lg k10 için 2017 5.3 "Arka Kapak Coque Çapa Bayan Kürklü Kış Rhinestone Pembe Telefon case + hediye

LG K10 Için yeni Lüks Bling Tavşan Kürk Durumda 2017 5.3 Arka Kapak Coque Çapa Bayan Kürklü Kış Rhinestone Pembe Telefon kılıf + Hediye listeleme görüntüleri olabilir göstermek için diğer model. yerinizi sipariş, biz senin el sanatları

₺101.52 ₺91.39

Aydınlatma Aksesuarları

Ücretsiz Nakliye AC85V 110 V 220 V 250 V 1CH RF Kablosuz Uzaktan Anahtarı Sistemi Alıcı Modülü & Siyah Duvar Panel Yapışkan Remote315/433

Uygulama: ürünlerimiz yaygın ( uzaktan kumanda anahtarı, pompanın uzaktan kumanda ve kapalı, uzaktan kumanda makine ve kapalı, uzaktan kumanda motor pozitif ve negatif, uzaktan kumanda soketi, uzaktan kumanda LED, uzaktan kumanda ses, uzaktan

Haber Bültenimize Katılın